Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРОЄКТ КЛУБУ ПАКУВАЛЬНИКІВ ТА ПАКУВАЛЬНОЇ АСОЦІАЦІЇ НІДЕРЛАНДІВ

15.04.2022

Як ми вже повідомляли раніше, офіс Клубу пакувальників та редакція журналу зараз працюють в різних містах, в, навіть різних країнах. Ми продовжуємо нашу інформаційну діяльність та підтримку пакувальних підприємств України, робимо спільні проєкти з нашими закордонними колегами.


Так, в кінці березня клуб отримав пропозицію від пакувальної асоціації Нідерландів Netherlands Packaging Center (NVC) започаткувати спільний проєкт Support the Ukraine Club of Packagers під час виставки Food Technology 2022.


Copyright Pim Ras/VerpakkingsManagement

 

13 квітня 2022 р. Michaël Nieuwesteeg NVC та Вероніка Халайджі з Клубу пакувальників України на відкритті виставки дали старт цьому проєкту. Разом з колегами з пакувальних асоціацій ми будемо його пропагувати протягом 7 місяців на пакувальних заходах, виставках, конференціях, в соціальних мережах, на сайтах асоціацій різних країн, а також EPIC та WPO. Разом з тим ми мали дуже гарну нагоду розповісти учасникам та відвідувачам виставки про діяльність Клубу в мирний час і зараз, про наші конкурси на кращу упаковку та етикетку, які незважаючи та сучасні умови менеджер проєктів Клубу, Регіна Сиротенко підготувала і в кінці квітня пройде on-line засідання журі, про журнал «Упаковка» який під керівництвом головного редактора Валерія Кривошей, літературний редактор Ірина Середа та дизайнер Наталія Кругляк підготували в електронному вигляді, а наші друзі з NVC та Вищої школи логістики в Познані надрукували. Звісно, це можливість від першої особи розповісти пакувальній спільноті Нідерландів про потужні українські підприємства такі як Ветропак Гостомельський Склодавод, Рубіжанський картонно-тарний комбінат, виробництво полімерної упаковки в Чернігові Plast-Box, потужне виробництво Coca-Cola під Києвом, які зруйновані загарбниками, про підприємства на сході, півночі та півдні які не працюють з різних причин в тому числі і нестачі сировини. Закінчила свою презентацію Вероніка Халайджі кадрами зруйнованих українських міст. Наша мета, виступаючи перед пакувальними спільнотами різних країн on-line або безпосередньо, переконати людей не фінансувати війну в Україні працюючи з російськими компаніями або купуючи російські товари.

 

Клуб пакувальників і надалі буде всіма доступними методами, на всіх майданчиках – виставках, на сторінках пакувальних журналів, в соцмережах розповідати про теперішній стан пакувальної індустрії, про можливості і потреби українських пакувальних компаній.

 

Ми вже писали про спільний проєкт з журналом Packaging Europe. То ж звертаємось до українських виробників, в першу чергу членів Клубу пакувальників України, якщо вам потрібна інформаційна допомога, звертайтесь до Клубу пакувальників: club-pack@ukr.net, тел. +38 067 505 5776 (Viber, WatsApp), +38 067 232 315 (Viber, WatsApp).