Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МІЖНАРОДНЕ СПІВПОБІТНИЦТВО

28.04.2021

 

Клуб пакувальників у 2019 році домовився про співпрацю з Офісом з просування експорту України. Це державна організація, яка сприяє просуванню товарів українських виробників на світові ринки.

 

 

21 квітня відбулась онлайн В2В конференція в рамках Info Day за програмою Train the Trainers, яка розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту та підтримки Enterprise Europe Network.

 

100 учасників з усього світу взяли участь в обговоренні нагальних питань:

  • В2В онлайн як альтернатива в часи карантину
  • Як побудувати довгострокову довіру під час участі в В2B зустрічах онлайн за 20 хвилин: етапи підготовки та підходи у перемовинах, наступні кроки
  • В2В онлайн: як брати участь так, щоб отримувати результати та перейти від першої зустрічі до перемовин
  • Інструменти та техніки для ефективної самопрезентації онлайн

 

 Українські та міжнародні експерти провели дві панельні дискусії тему: Як можливо краще підготуватися до онлайн зустрічей та представити свою компанію так, щоб перемовини продовжилися, аналіз конкурентів та технічні інструменти для само презентації

 

Цікаві доповіді представили:

  • Уве Снопгольц - Автор, підприємець та професор інноваційного менеджменту, маркетингу та продажів у FHWS Würzburg-Schweinfurt, Німеччина, власник консалтингового агентства та співзасновник стартапу Bodybody GmbH.
  • Артем Данільянц - Має понад 15 років досвіду у створенні, розробці та просуванні міжнародних веб-сервісів, продуктів та технологій, у плануванні та впровадженні цифрових послуг, співпрацював з компаніями з Фінляндії, Росії та Північної Америки, має власний бізнес з офісами в Естонії, Україні та Росії.

 

 

 

Запрошення на онлайн В2В конференцію було надіслано всім членам Клубу пакувальників.