Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

«ЗОЛОТИЙ КАШТАН» – ТЕПЕР ОНЛАЙН

13.11.2020

 

12 листопада 2020 р. Клуб пакувальників провів ХХ Науково-практичну студентську конференцію «Золотий каштан». На ній виступили з доповідями 11 студентів із 10 вищих навчальних закладів України, які стали переможцями конкурсу «Золотий каштан» на кращу наукову роботу з проблем пакування.

Враховуючи нинішню ситуацію з епідемією коронавірусу, конференцію було проведено в онлайн-режимі. Технічне та організаційне забезпечення її проведення взяли на себе співробітники Національного університету харчових технологій на чолі з проф. Олександром Гаввою. Незважаючи на такий незвичний формат, у заході взяли участь 65 студентів, викладачів та фахівців пакувальної індустрії.


На початку конференції учасників привітали доц. Сергій Блаженко, директор інженерно-технічного інституту НУХТ, Валерій Кривошей, почесний президент Клубу пакувальників, Олександр Дишлевий із компанії Dow Europe GmbH – партнера конференції, проф. Володимир Поздняков, проректор Білоруського аграрного технічного університету, та Руслан Аділ Тегін, молодий вчений Киргизько-Турецького університету «Манас».


Конференція була наповнена активними дискусіями, цікавими питаннями та змістовними відповідями. У своїх роботах студенти розглянули сучасні проблеми розвитку різних напрямів пакувальної індустрії. Всі виступи були яскраво презентовані та викликали зацікавленість присутніх, більшість із них мали конкретні рекомендації з вирішення наявних проблем.


Варто навести думку про конференцію Марини, аспірантки Сучавського університету «Штефана чел Маре» з Румунії: «Наша наукова група уважно стежить за конференцією. Доповіді дуже цікаві, а сама конференція надзвичайно інформативна. Дякуємо за вашу наполегливу працю та можливість дізнатися щось нове!»


Наприкінці заходу всі доповідачі були проінформовані про нагородження дипломами – від Міністерства освіти і науки України, а також від Клубу пакувальників. Крім того, доповіді надруковано в збірці, яка є додатком до журналу «Упаковка». Всі нагороди будуть надіслані власникам.


Подякувавши учасникам, президент Клубу пакувальників к.т.н. Вероніка Халайджі запросила студентів вишів з України та інших країн взяти участь у конкурсі «Золотий каштан» наступного, 2021 р.