Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

01 ЛИПНЯ 2021 СТАРТУЮТЬ ХХІV ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРСИ

24.06.2021

Клуб пакувальників розпочинає роботу по організації та проведенню ХХІV Всеукраїнських конкурсів «УКРАЇНСЬКА ЗІРКА УПАКОВКИ 2022» та «УКРАЇНСЬКА ЕТИКЕТКА 2022»

Конкурси проводяться з метою підтримки розвитку пакувальної індустрії України, ілюструють постійне вдосконалення стану дизайну та технології упаковки, створюють стандарт національної досконалості упаковки, на якому можуть вчитися інші.

 

Участь у конкурсах – це можливість просування продукції українських пакувальників на вітчизняному і закордонних ринках, участь у міжнародних конкурсах, зокрема – у конкурсі Всесвітньої організації пакувальників WPO – WorldStar Award.

 

У конкурсах «УКРАЇНСЬКА ЗІРКА УПАКОВКИ» та «УКРАЇНСЬКА ЕТИКЕТКА» можуть брати участь розробники та виробники, власники тари, упаковки та/або, етикетки, рекламні та дизайнерські агенції, виробники продукції в упаковці. Всі зразки, представлені на конкурси, повинні бути впроваджені у виробництво та виготовлені в Україні або для українських замовників.

 

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗРАЗКІВ до 5 березня 2022 р.

Оцінювання зразків упаковки та/або етикетки, представлених на конкурси, проводиться професійним журі за наступними критеріями: особливості матеріалу, конструкції, дизайну упаковки або етикетки, технології їх виготовлення, зручності у користуванні, економічності та безпечності, можливості утилізації.

 

ЗАСІДАННЯ ЖУРІ КОНКУРСІВ – 15 березня 2022 р.
Переможці конкурсів – взірці упаковки або етикетки, які отримали більше 50 % голосів у третьому турі, отримають пам’ятні призи та право взяти участь у Всесвітньому конкурсі WorldStar Award.

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ – квітень 2022 р.
Всі зразки беруть участь у конкурсі глядацьких симпатій на сторінці Клубу пакувальників у Facebook, який буде проводитись у термін з 18 березня до 01 квітня 2022 р.
Переможець отримає приз глядацьких симпатій.
Всі зразки упаковки та етикетки даних конкурсів буде внесено до каталогу учасників конкурсів, який надійде до рекламних агенцій, підприємств – виробників продукції, розповсюджуватиметься на національних та міжнародних виставках.

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!


АНКЕТА