Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ

10.03.2021


Триває реєстрація на участь у ХХІІІ Всеукраїнських конкурсах «Українська зірка упаковки 2021», «Українська етикетка 2021» та «Упаковка майбутнього 2021».

До участі запрошуються всі партнери ланцюга поставок: виробники упаковки або етикетки, дизайн агенції та дизайнери, власники брендів та роздрібна торгівля.

 

Премія за упаковку та етикетку 2021

Учасники для подання своєї продукції можуть вибрати 8 номінацій для упаковки та 5 – для етикетки. Можливе подання в декількох номінаціях одночасно. В кожній номінації авторитетне журі обирає переможців.

Журі складається з фахівців пакувальної індустрії, представників компаній партнерів конкурсів, дизайнерів. Вони оцінюють у три тури всі подані взірці упаковки та етикетки, відповідно до встановлених умовами конкурсів критеріїв.

 

Спеціальні нагороди

Окрім нагороди за упаковку або етикетку, журі вибирає по три номінанта на спеціальні нагороди: УКРАЇНСЬКА ЕКОЗІРКА та УКРАЇНСЬКА ЗІРКА КРЕАТИВУ.

Упаковка чи етикетка, яка номінується на премію УКРАЇНСЬКА ЕКОЗІРКА має мати меншу вагу, бути виготовлена з безпечного матеріалу, мати позначки для роздільного збирання, бути придатною для повторного використання або вторинної переробки.

Переможця на премію УКРАЇНСЬКА ЕКОЗІРКА вибирають члени Української Екологічної Коаліції – партнера конкурсів.

 

Упаковка чи етикетка, яка номінується на премію УКРАЇНСЬКА ЗІРКА КРЕАТИВУ – це упаковка або етикетка, яка має незвичне (креативне) зображення упаковки в напрямі її конструкції, графічних зображень, використаних матеріалів, засобів користування продукцією, взаємодію дизайну упаковки з продукцією в напрямі її пізнавання, зручності її використання.

Переможця на премію УКРАЇНСЬКА ЗІРКА КРЕАТИВУ вибирають члени Союза дизайнерів України – партнера конкурсів.

 

 

Конкурс молодих дизайнерів

 

Конкурс УПАКОВКА МАЙБУТНЬОГО проводиться серед майбутніх дизайнерів - студентів українських інститутів та академій. 

Участь у конкурсі безкоштовна. Впровадження упаковки або етикетки у виробництво не є обов’язковим.

 

Каталог конкурсів

Всі упаковки - учасники конкурсів будуть опубліковані в офіційному каталозі конкурсів


 

 

За 22 роки проведення українських конкурсів у них взяли участь 3130 зразків упаковки та етикетки, які представили 98 підприємств. Переможцями ставали 390 зразків упаковки та етикетки, 111 з яких взяли участь у міжнародному конкурсі WorldStar Award. За правилами WPO (Всесвітньої організації пакувальників), яка проводить цей конкурс, в ньому беруть участь тільки переможці національних конкурсів.

 

Так ось, українські компанії за ці роки отримали 54 нагороди WorldStar Award. Всі упаковки-переможці опубліковані в каталозі WorldStar Award, а компанії - призи на урочистій гала вечірці.

 

Чекаємо на Ваші зразки для участі в конкурсах!!!


АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ