Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КЛУБ ПАКУВАЛЬНИКІВ НА WARSAW PACK

01.05.2022

25-26 квітня у Варшаві відбулася VII виставка Warsaw Pack. Більше 200 компаній з різних країн зібралися, щоб продемонструвати свої інноваційні досягнення в пакуванні. Більше 12 тис відвідувачів протягом трьох днів знайомились з новітніми розробками в шести тематичних секторах виставки: упаковка та етикетка; технології пакування; маркування та друк; автоматизація пакування; електронна комерція; логістика і зберігання продукції.

 

Серед експонентів виставки були компанії з України. Компанія «LLC Lutsk cardboard and paper mill» демонструвала різноманітну продукцію з гофрокартону сертифікованої якості. А компанія «Ukranian green packaging solutions group» знайомила фахівців з можливостями по виробництву виробів з паперу та картону.

  

Польська Палата упаковки, яка була учасником виставки, разом з Лодзінським технічним інститутом організувала і провела конференцію «Інновації в упаковці». До участі в конференції був запрошений Клуб пакувальників. З доповіддю «Упаковка в Україні – вчора, сьогодні та завтра» виступив Валерій Кривошей, головний редактор журналу «Упаковка». Учасники конференції з особливою увагою познайомились із розвитком пакування в Україні до 24 лютого цього року, із жахом подивилися слайди із зруйнованими українськими пакувальними підприємствами, заслухали про роботу Клубу пакувальників (дивись на сайті www.upackjour.com.ua) останніми двома місяцями та отримали інформацію про плани на наступні місяці. Цікавими на конференції були виступи Мацей Налеч, аналітика з Santander Bank Polska з доповіддю «Пакувальна індустрія в 2022 році – стан, перспективи та вплив війни» та Анджея Корнацького, регіонального менеджера фірми Futamura з доповіддю «Як зробити гнучку полімерну упаковку придатною до вторинної переробки».

 

Загалом виставка справила приємне враження активністю учасників та відвідувачів, чудовою роботою організаторів і безумовно новітніми досягненнями пакувальників.