Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КЛУБ ПАКУВАЛЬНИКІВ НА ANUGA FOODTEC

01.05.2022

Клуб пакувальників продовжує активно працювати в інформаційному напрямку.


За допомогою наших колег з Packaging Europe та The Netherland Packaging Center (NVC) президент Клубу, Вероніка Халайджі, мала можливість відвідати виставку Anuga FoodTec та взяти участь у конференції «Sustainable Packaging Summit» та «Design for Intended Use in Food Packaging: Do You Do DIU Too?».

 

Конференція почалась з інтерв'ю, де президент Клубу відповіла на питання, які цікавлять наших колег: яким чином вторгнення Росії вплинуло на людей, які працюють в українських пакувальних компаніях, який вплив війни на українську пакувальну галузь, з якими проблемами стикаються українські пакувальники, яка підтримка їм потрібна, чи викликають труднощі у виробництві упаковки проблеми з постачанням продуктів харчування по всій країні? Також присутні представники європейських компаній цікавились розвитком стійкої упаковки в Україні, ставлення наших виробників до впливу використаної упаковки на навколишнє середовище та ще багато іншого.

 

Головною темою конференцій була стійка упаковка. Дискусія між представниками компаній Wipak та Stora Enso розкрила головні напрямки сталого розвитку цих компаній. З цікавими доповідями виступили представники компаній Constantia Flexibles, Mondi Group.

Під час заходу, організованого NVC, президент Клубу ознайомила присутніх з розвитком пакувальної індустрії за 30 років незалежності, зразками переможцями 24 Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки» та «Українська етикетка», підготовкою фахівців-пакувальників в українських університетах.


Разом з NVC Клуб продовжує акцію Support the Ukraine Club of Packagers.

 

Незважаючи на продовження російської агресії в Україні, наші підприємства всіма доступними їм методами продовжують просувати свою продукцію на європейські ринки. Так і на виставці Anuga FoodTec був організований колективний стенд, в рамках якого була представлена машинобудівна компанія Новий Вік, виробник ковбасних оболонок Белкозін.


Більш детально про активності Клубу пакувальників читайте на сторінках третього випуску журналу Упаковка в 2022 р.