Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

13.04.2021

 

Після завершення роботи журі та визначення переможців XXIII Всеукраїнських конкурсів на кращу упаковку та етикетку організатори вже вчетверте представили всі зразки, які брали участь, широкому загалу, розмістивши їх на сторінці Клубу пакувальників у Facebook (https://www.facebook.com/ClubPackagersOfUkraine).

 

Протягом майже трьох тижнів (із 23 березня по 9 квітня 2021 р.) кожен бажаючий мав можливість детально ознайомитися з представленими зразками упаковки й етикетки та проголосувати, вибравши претендента на приз глядацьких симпатій.

 

Всього було віддано 699 голосів. Цікаво, що всі 47 зразків упаковки та етикетки, крім одного, привернули увагу споживачів та отримали два і більше голосів. Довгий час, випереджаючи один одного, попереду йшли три упаковки. На фініші друге та третє місця поділили, набравши по 54 голоси, упаковка для страви зручного приготування «Суп «Осінній» з лісовими грибами» ТМ «Сто пудів» ТОВ «Проденерго» та упаковка для набору для випікання «Капкейки з цукатами» + 3D-конструктор ТМ «Сто пудів» цього ж виробника.

 

А переможцем став флакон «Ментол» виробництва Pack Group, який набрав 73 голоси. Це перший в Україні флакон, який виготовлений за технологією одностадійної екструзії з регрануляту ПЕТФ. Мабуть, ця особливість зразка упаковки, яка підкреслює сучасність екологічного тренду в пакуванні, і знайшла відгук у споживачів.

 

Вручення призу глядацьких симпатій відбудеться на церемонії нагородження переможців конкурсів «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього» під час виставки «Пак Експо» в рамках форуму IFFIP 3 червня 2021 р. о 14:00 у конференц-залі № 2 (пав. 1) Міжнародного виставкового центру (м. Київ, просп. Броварський, 15).

 

Запрошуємо всіх бажаючих на нагородження!

 

Клуб пакувальників