Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

15-та Алуштинська в Києві

02.06.2021

У 2007 р. в Алушті відбулася перша конференція «Пакувальна індустрія», організована Клубом пакувальників та ІАЦ «Упаковка». Відтоді було проведено 14 конференцій, 7 з яких відбулися в затишному пансіонаті «Магнолія», розташованому в кримському містечку Алушта. Мабуть, через це з легкої руки доктора наук Валентина Шерстюка конференція «Пакувальна індустрія» отримала назву «Алуштинська». А ще з надією колись повернутися в Алушту – місце, де вона народилася.

 

Напередодні 15-ї конференції варто підвести підсумки всіх попередніх, які після Алушти «відвідали» Пущу-Водицю, Львів, Одесу, Княжичі та Київ. У 14 конференціях «Пакувальна індустрія» взяли участь 861 учасник. Вони заслухали 250 доповідей, авторами яких стали 182 фахівці пакувальної справи. Серед них – 28 докторів наук, 49 кандидатів наук, 26 фахівців з дев’яти країн поза межами України. До речі, повні тексти всіх доповідей опубліковано в 14 збірках (а це 2232 сторінки), які можна замовити в ІАЦ «Упаковка», звернувшись за адресою: 02002, Україна, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4-А, upakjour@nbi.com.ua, iacupakovka@ukr.net.

15-та конференція «Пакувальна індустрія» відбудеться 21–22 вересня 2021 р. в Києві, в готельному комплексі Premier Hotel Lybid, та буде присвячена практиці впровадження пакувальних інновацій від дизайну упаковки до пакувальних технологій та обладнання. У програмі конференції – розгляд питань про пакувальні матеріали та вторинну сировину на українському ринку, про клейові композиції для виробників пакувальної продукції, про поліграфічні фарби, циліндри, інші матеріали та лабораторне обладнання для українських компаній пакувальної індустрії. Усі ці доповіді будуть базуватися на інформації про економічне підґрунтя в Україні для розвитку пакувальної продукції. На завершення організатори планують провести панельну дискусію «Циркулярні технології в пакуванні – відповідь сучасним проблемам суспільства». З більшості доповідей програми організатори вже отримали згоду на виступ від відомих в Україні фахівців.

 

Генеральним партнером конференції зголосилася бути компанія Dow. Дали згоду стати партнерами конференції компанії Coca-Cola, FlexoRes, Pack Group, Technocom, MonoPack, Basis, «Деметра Одис». Генеральний інформаційний партнер – часопис «Упаковка», інтернет-партнер – www.packinfo.com.ua.

Організатори конференції Клуб пакувальників та ІАЦ «Упаковка» планують забезпечити її учасників набором інформації (збірка доповідей, список учасників, перелік літератури з пакування, рекламні матеріали тощо), можливістю придбати пакувальну літературу. А найголовніше – кожен учасник конференції «Пакувальна індустрія (практика впровадження: від дизайну упаковки до пакувальних технологій та обладнання)» отримає достатньо часу для спілкування з давніми та новими колегами й партнерами, щоб поєднати отримання новітньої інформації про розвиток пакувальної індустрії в Україні та інших країнах світу з можливістю висловити свою думку з проблемних питань сучасного пакування. А ще учасників чекає комплекс сюрпризів, які, як завжди, готують організатори.

 

Отже, усіх, кому цікава практика впровадження пакувальних інновацій, запрошуємо взяти участь у XV Науково-практичній конференції «Пакувальна індустрія». Зустрінемося 21–22 вересня 2021 р. в готельному комплексі Premier Hotel Lybid у Києві.

 

Оргкомітет конференції «Пакувальна індустрія»